Plaukų segtukai mergaitėms – spalvų žaismas tavo plaukuose

Gerai žinome tai, kad plaukų aksesuarai mergaitėms yra kaip niekada svarbūs. Drąsiai galima teigti, kad juos pasitelkiame tikrai itin dažnai. Žavi tai, kad galime rinktis iš itin plataus prekių asortimento. Tai ne tik plauku segtukai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/plauku-segtukai) ar plaukų lankeliai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/plauku-lankeliai), tačiau ir gumytės, sagės ir pan. Būtina suvokti tai, kad kai kurios mergaitės jau gimsta su gana ilgais plaukais, tad tam, kad jie nemaišytų ir būtų galima jaustis patogiai, būtina juos rišti ar bent kiek susegti. Žinoma, kūdikiui tai padaryti yra labai sunku. Jis nuolat muistosi ir jaučiasi nepatenkintas. Tad, ir pats paprasčiausias segtukas jam gali būti visiškai nepriimtinas. Tačiau, turime nepasiduoti ir bandyti segti ar rišti plaukus vėl ir vėl. Žinoma, mamos ir tėčio kantrybės šiuo klausimu tikrai reikės. Tačiau, galime jus nuraminti, kad po kurio laiko vaikas tikrai pripras prie esamos padėties ir visą tai bus padaryti lengva ir paprasta. Kartais tai nutinka labai greitai – vos po dienos ar dviejų. Tačiau, nestebina ir tai, kad maištas plaukų aksesuarams gali trukti ir kelis mėnesius. Kokie papuošalai madingiausi šį sezoną?

 

Kaip pasirinkti papuošalus, kurie yra skirti vaikams?

 

Dažniausiai, vaikų papuošalai būna labai maži, ne tokie išraiškingi. Žinoma, visą tai gaminama jų patogumo dėlei. Būtina suvokti tai, kad kad tokie akcentai, kaip kaklo papuošalai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/kaklo-papuosalai) ar ziedai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/ziedai), gal net Karolinis žiedas, jokiu būdu negali priminti suaugusiesiems kuriamų modelių. Drąsiai galima teigti, kad jie vaikui galėtų sukelti labai daug problemų. Gerai žinome, kad mažyliai yra itin aktyvūs fiziškai, tad masyvus papuošalas šią veiklą kaip mat apribotų. Tokiu atveju, kur kas parankiau pagalvoti apie nedidelius stiliaus akcentus. Pastebima, kad jie gali būti gaminami iš pačių įvairiausių medžiagų. Tai plastikas, medicininis auksas, brangieji ar kiti metalai. Tad, kalbant apie pasirinkimo asortimentą, jis yra kaip niekada platus. 

 

Be jokios abejonės, jei kalbėtume apie tai, kokie arabiški kvepalai (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/arabiski-kvepalai) yra tinkami mažyliams, turime pabrėžti, kad kvepintis nuo kūdikystės tikrai nėra priimtina Iki kol vaikui sueis bent 7 – 8 m., derėtų pamiršti šį klausimą. Kitas svarbus akcentas, vaiko kambario namų dekoracijos (https://jaukumoprieskoniai.lt/collections/visos-namu-dekoracijos), ar jos yra reikalingos ir kokios? Drąsiai galima teigti, kad tikrai taip! Kuo atraktyvesnis bus vaiko kambarys, tuo geriau jis čia jausis, o tai ir yra svarbiausia. Tad, pasistenkime, kad vaiko gyvenime netrūktų laimingų akimirkų. Tuomet puikiai jausimės ir mes. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *