Jeigu jūsų įmonės veikloje iškilo problema arba planuojate keisti savo veiklos tipą bei reikalinga konsultacija – kreipkitės į verslo konsultantus. Tokie žmonės kaip verslo mentorius padės ir fiziniams asmenims sukurti verslą bei jį auginti, patars kaip tą daryti bei savo žinias pritaikys individualiam jūsų atvejui.

Jeigu versle susidūrėte su situacija, kuriai nesiruošėte arba apie ją trūksta žinių, reiktų kreiptis į kompetetingus konsultantus. Jie patars tiek bankroto, tiek plėtros arba restruktūrizavimo klausimais. Esminis jų tikslas yra padėti jums išsiaiškinti reikiamus dalykus bei perprasti tam tikrų procesų mechanizmus, kartu auginant arba išsaugant jūsų verslą.

Čia labai svarbios būna ne tik verslo ar finansinės, bet ir teisinės žinios. Norint pakeisti įmonės veiklą arba ją restruktūrizuoti, net ir skelbiant bankrotą – reikia teisinių dokumentų. Galite naudotis viešai prieinamais konsultacijų tinklais (VKT), kurie skirti padėti SVV subjektams (smulkiam bei vidutiniam verslui). Tokia pagalba labai naudinga siekiantiems sėkmingai startuoti arba auginti savo verslą.

Patys tokias žinias, kurias jums perduotų konsultantai, įgytumėte tik per daugelį metų, be to galbūt net nesusidurtumėte su konkrečiais atvejais, kuriuos žino jie, todėl reputacija bei patirtis čia yra labai svarbios. VKT tinkle atliekama nuolatinė konsultantų peržiūra, o reikalavimų neatitinkantys ekspertai bus šalinami iš tinklo. Jūsų pasirinktas mentorius tikriausiai atvyks į jūsų įmonę, stebės jos veiklą, išanalizuos gautus duomenis ir po kiek laiko pateiks analizės duomenis bei išvadą. Jis galės pasakyti ką reiktų keisti bei kokius pakeitimus atlikus galima tikėtis išaugusio pelningumo ar didesnės sėkmės.

Dažniausiai tokios paslaugos nėra pigios, bet tikrai vertos išleistų pinigų.