Netradicinis vestuviu dekoras

Norite tokių vestuvių, apie kokias svajojote daugybę metų? Dabar, kai ant jūsų rankos suspindo nuostabaus grožio sužadėtuvių žiedas, siekiate, kad absoliučiai viskas būtų tobula ir nepriekaištinga? Negalite sau leisti nei vienos net ir pačios smulkiausios klaidelės? Tuomet jums būtina labai gerai apgalvoti, kokie yra jūsų tikrieji lūkesčiai ir kokių vestuvių jūs norėtumėte labiausiai. Kadangi šiandien būsimi vestuvininkai stengiasi būti kaip įmanoma originalesni ir surengti tokias vestuves, kurios daugeliui svečių tiesiog atimtų žadą, dažnai pasirenkamos netradicinės vestuvės, todėl apie visą tai verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

  • Puikiai suprantama, kad netradicinių vestuvių atveju „tradicinių“ sprendimų nepritaikysite. O tai reiškia, kad jūs neturėsite į ką „lygiuotis“ ar ką „kopijuoti“. Tuomet jums reikėtų pasitelkti fantaziją ir stengtis nesibaiminti eksperimentuoti. Apgalvokite įvairius galimus variantus ir pasistenkite, kad pasirinktumėte tai, kas buvo nematyta ir negirdėta.
  • Be abejo, jums taip pat reikės nuspręsti, kur vyks jūsų vestuvės – tiek ceremonija, tiek ir tolimesnė šventė. Tai reikėtų daryti atsižvelgiant ne tik į numatytą netradicinę vestuvių tematiką, tačiau ir į konkretų metų laiką bei oro sąlygas. Ir nors suprantama, kad prognozuoti, kokie orai bus jūsų vestuvių dieną, nėra įmanoma – galvokite apie bendras tendencijas. Pavyzdžiui, jei vestuvės bus rengiamos vasaros pradžioje arba pavasario pabaigoje, atminkite, kad oras gali būti ne toks ir šiltas, todėl tikėtina, kad tokiu atveju didesnė šventės dalis bus persikėlusi į patalpas.
  • Netradicinis vestuvių dekoras taip pat pasižymi įvairiais niuansais, todėl jei norite, kad viskas atrodytų suderintai ir tinkamai, galite samdyti profesionalius vestuvių planuotojus, kurie atsižvelgdami į numatytą temą ir jūsų skonį dekoruos vestuvių šventės vietą ir pasirūpins, kad viskas būtų nepriekaištinga.
  • Būtina apgalvoti ir vestuvinę programą, kuri privalo būtina netradicinė. Tai reiškia, kad nereikėtų galvoti apie įprastinius vestuvių muzikantus ar vestuvių vedėjus, kurie svečiams siūlo žaisti tradicinius lietuvių liaudies žaidimus. Deja, bet tai tikrai nebus tinkami pasirinkimai. Todėl būkite originalūs ir pasistenkite sukurti labai originalią vestuvių programą.