Tam, kad nutukimo operacijos išvengti pavyktų, tokiu atveju būtina kontroliuoti savo svorį bei atsikratyti nereikalingais kilogramais. Paprasčiausias būdas tai padaryti – rinkitės tinkamą maistą bei būti fiziškai aktyviais.  Ir jei pirmasis iššūkis svorį norintiems atsikratyti žmonėms atrodo nesunkiai įveikiamas, tai kalbant apie fizinį aktyvumą nesunku pastebėti, kad nemažai dalis žmonių su malonumu išmanytų fizinius pratimus ar aktyvų laisvalaikį į pasyvų laiko praleidimą. Tiesa, leisti laiką pasyviai galbūt ir yra maloniau, tačiau, jei norite vengti nutukimo gydymas,  pats metas būti kur kas fiziškai aktyvesniems nei buvote įpratę iki šiol. Tačiau yra ir gera žinia – yra ne vienas būdas, kaip tapti fiziškai aktyvesniems neįdedant daug pastangų. Taigi, pats metas susipažinti su šiomis idėjomis.

Keiskite apsipirkimo įpročius

Kaip atrodo daugelio žmonių apsipirkimas? Paprastai stengiamasi apsipirkti kuo daugiau, kad maisto produktų užtektų kuo ilgesniam laiko tarpui, o į parduotuvę vykstama automobiliu. Taigi, jei norite tapti fiziškai aktyvesniais, sudeginti daugiau kalorijų ir atsikratyti papildomų  kilogramų, pats metas pakeisti šiuos įpročius. Į parduotuvę keliaukite pėstute ir nepirkite didelio kiekio produktų – įsigykite jų nedaug, kad jau po dienos ar dviejų, turėtumėte progą ir vėl keliauti į prekybos centrą.

Reklamines pertraukėles praleiskite atlikdami fizinius pratimus

Jei niekaip negalite atsisakyti įpročio leisti vakarus prie tv ekrano, tai bent jau pasinaudokite šia gudrybe: reklaminių pertraukėlių metu atlikite fizinius pratimus. Žinant, kiek reklamos yra transliuojama, visas laikas, praleistas darant šiuos pratimus, prilygs nedidelei treniruotei. Na, o jei taip leisti įpratę esate visus vakarus, tai per savaitę susidarys maždaug 3 valandos sporto.

Pratimai, kuriuos galima atlikti tiesiog sėdint, darbo metu

Interneto platybėse galima rasti daugybę puikių pratimų, kuriuos galima atlikti siekiant atsikratyti papildomų kilogramų, tačiau svarbiausia – juos galima atlikti darbo metu, tiesiog sėdint.

Diena be automobilio

Jei ši transporto priemonė jau seniai tapo tuo atributu be kurio negalite įsivaizduoti savo gyvenimo, tai pats laikas laikytis naujo tradicijos – pradėkite gyventi kitaip ir bent vieną dieną praleiskite nesinaudodami automobiliu. Rinkitės jūsų sveikatai palankesnes alternatyvas – važiavimą dviračiu ar ėjimą pėstute.