Drąsiai galima sakyti, kad proginės suknelės yra vienas iš tų pasirinkimų, be kurio, neišsiverčia nei viena dailiosios lyties atstovės. Kiekvienos iš jų gyvenime yra gausu progų, kuomet šis drabužis tampa būtinu. Galima tik pasidžiaugti, jog prireikus proginės suknelės Vilniuje, į pagalbą skuba ne tik šimtai fizinių bei internetinių parduotuvių, nuomos salonų, o taip pat ir siuvėjų paslaugos. taigi, pasirinkimas yra toks didelis, kad drąsiai galima sakyti – kiekviena moteris suras savo svajonių suknelę bet kuriai šventei. Asortimentas platus, tačiau, kokios proginės suknelės yra pasirenkamos dažniausiai? Taigi, skubame įvardinti bei apžvelgti populiariausius tipus.

Klasikinio stiliaus proginės suknelės

Nesunku būtų surasti daugybę priežasčių, kodėl klasikinio stiliaus proginės suknelės yra vienas populiariausių pasirinkimų. Visų pirma, tokios suknelės puikiai tinka bet kokio amžiaus dailiosios lyties atstovėms. Tačiau tai dar ne viskas – šis pasirinkimas visada leis sukurti tvarkingą, subtilų, skoningą, solidų, tačiau tuo pat metu ir šventinį įvaizdį. Be to, puikiai tinka ir toms, kurios mėgsta minimalizmą. Tačiau negalima pamiršti, kad šio stiliaus suknelės gali būti ir puošiamos įvairiomis dekoro detalėmis. Kai kurios iš jų – rankų darbo, todėl yra idealus pasirinkimas norintiems išsiskirti. Akivaizdu, kai vienas drabužis atitinka tiek daug reikalavimų, jis tiesiog negali būti nepopuliarus.

Romantiško stiliaus proginės suknelės

Romantiško stiliaus proginės suknelės yra tikrų tikriausia klasikinio stiliaus suknelių priešingybė, ir, galbūt, todėl taip pat gali pasigirti dideliu populiarumu. Romantiško stiliaus suknelės puoštos gausa įmantrių detalių, nėriniais, raukiniais, karoliukais bei kitais papuošimais. Didžioji dalis šio stiliaus suknelių yra pastelinių tonų, šviesių spalvų. Svajingumas, subtilus puošnumas ir elegancija – tai antrasis šių suknelių vardas.

Ekstravagantiško stiliaus suknelės

Norite išsiskirti ir aplinkos, o galbūt susikurti blogos mergaitės įvaizdį? Nestandartinio kirpimo, spalvos ar formos suknelės tikrai tiks tai, kuri nori išskirti iš visų svečių, nustebinti neįprastu įvaizdžiu bei mėgsta ekstravagantiškus sprendimus.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad populiarumas – tai dar ne viskas, svarbiausia, kad suknelė tiktų bei patiktų jums.