Tikslas pasiektas – požemio Karalystė

Garsas vis didėjo, kol galiausiai pasidarė toks stiprus, kad Sektantas sustojo. Tarsi kas muštu būgnais. Garas buvo kurtinantis, rodos visa armija dirbo. Aplinkui buvo tamsu, tik priekyje matėsi tunelio pabaiga. Oro temperatūra buvo dar labiau nukritusi. Po ilgo maratono kūnas buvo pavargęs. Nelabai aišku, kiek jis laiko bėgo. Visiškoje tamsoje jis buvo su savo mintimis. Bėgimas vyko automatiniu rėžimu. Keli rankos mostai ir nušvito šviesa. Lėtais žingsniai Sektantas judėjo link tunelio galo. Triukšmas, kitaip jo nepavadinsi, darėsi vis stipresnis. Jautėsi gaivaus oro gūsiai, maloniai džiugino kvėpavimo sistemą. Šviesos rutulys skrido tiesiai ir po keleto akimirkų išskriejo lauk. Sektantas stovėjo ant tunelio krašto ir netekęs amo žvalgėsi. Jis ją rado. Rado požemių karalystę. Žalia. Daug žalumos. Visur, kur tik akys aprėmė plytėjo miškai, tolumoje matėsi rausvi kalnai. Pilkšvas dangus. Ne tai ne atmosfera. Tai urvas. Viršuje matėsi skraidantys paukščiai. Buvo šviesu, rytas. Iš kur šviesa? Pirma mintis, kuri šovė Sektantui. Keletas žingsnių į priekį ir apsisukęs jis tolumoje jis pamatė milžinišką žvaigždę. Balta. Balta skaisti švies nutvieskė jo veidą. SEO, pagalvojo Sektantas. Seo paslaugos padėtų šiuo atveju. Reikėtų susirasti G5 senolius ir gauti iš jų tuos raštus. Nežinia, ar jie matė tą pačią požemio Karalystę. Greičiausiai, tai visai kas kita. Nejaugi, jam bus pavykę. Nejaugi jis ją atrado. Kelionė į šią, visų užmirštą Ilidės planetą nenuėjo veltui.

Seo paslaugos

Seo paslaugos

Vietiniai gyventojai, seo ir G5 senoliai.

Dar keletą minučių jis stovėjo ir galvojo. Širdis džiaugėsi, kad pagaliau jis rado. Rado, tai ko ieškojo. Apsisukęs atgal dar kartą apžvelgė visą ką mato. Kiek miškų. Kiek gyvybės. Būgnai, taip kur tie triukšmo skleidėjai. Svetainių kūrimas, kodėl būtent dabar apie tai pagalvojai? Sektantas, puolė ieškoti kas muša tuos būgnus. Paėjus, kelis metrus į priekį, ties uolos kraštu, žemai, žemai apačioje ištisa orda. Sektantas staigiai krito ant žemės. Būtų kvaila pasirodyti. Vienas prieš ištisą ordą nepakovosi ir nėra dėl ko. Čia, jam dar nematyti gyviai. Jų tūkstančiai ir triukšmą skleidė jie. Lėtais judesiais jis prišliaužė prie uolos krašto, kad geriau viską matytų. Šventė? Ką jie švenčia? Gerai įsižiūrėjus matėsi, kaip gyviai ritmingai juda. Puikus regėjimas, šiuo atveju pravertė. Sektantas, galėjo įžiūrėti kiekvieno gyvio akių spalvą. O tai fenomenalu, lyginant koks atstumas. Reikia viską ištyrinėti. Norisi viską apžiūrėti. Tas jausmas atrandant kažką naują. Širdis džiaugėsi. Nežinia, ką čia gali sutikti. G5 senoliai pasakojo apie nematytus gyvūnus, ateities robotus ir keturis senosios kartos karius. Jie čia gyvena. Turiu juos rasti. Sklido kalbos, kad seo optimizavimas jiems buvo kasdienybė. Ir greičiausiai, jie galėtų perduoti žinias. Sektantas pažvelgė žemyn. Stačios uolos. Kaip nukakti iki miško. Teks šokti. Pagrindas, likti nepastebėtam. Tie gyviai nežinia ką moka.

Seo paslaugos

Seo paslaugos

Nuostabūs gyvūnai.

Gerą pusvalandį jis gulėjo ir viską stebėjo. Po kelionės į šią planetą buvo baisiai pavargęs. Nedraugiškas vietinių gyventojų sutikimas mažumėle išvargino. Dar tas skubėjimas prie Ilidės miesto. Pailsėti buvo gera. Po kurio laiko jis lėtai nušliaužė atgal link urvo. Atsistojo ir akimis nužvelgė tikslą. Vienas, du ir trys. Mintyse baigęs skaičiuoti, Sektantas žaibo greičiu šovė į priekį ir po sekundės atsispyrė nuo uolos krašto. Rankas priglaudė prie kūno ir nėrė žemyn. Milžinišku greičiu jis artėjo žemės link. Mintyse skaičiavo, kada sustoti, nesinorėjo užsimušti. Ir… Greitu judesiu jis ištiesė rankas į priekį ir likus keliems metrams iki žemės, kelis kartus iššovė ir ore persivertęs grakščiai nusileido ant žemės. Operatyviai nėrė į mišką. Prasideda visas įdomumas. Pagalvojo jis.

Seo paslaugos

Seo paslaugos