Nors šiais laikais vis labiau plinta unisex mada, tai yra, siūlomi tokie drabužiai, kurie tinka ir moterims ir vyrams, tačiau kai kuriems reikalingi skyriai, kurie klasifikuoja rūbus pagal lytį. Tuo pačiu toks klasifikavimas padeda pamatyti, kad moteriški rūbai kainuoja daugiau nei vyriški. Natūralu, kad tai kelia smalsumą – kodėl?

Būtent tai ir bandysime paaiškinti šiame straipsnyje, kuriame aptarsime pagrindines drabužių gamybos sudėtines dalis.

Pirmiausia, žinoma, dėl gana gajaus požiūrio, kad moterims dažniausiai kur kas svarbiau kaip jos atrodo ir jos dažniausiai perka kur kas didesnius kiekius drabužių, kurie galiausiai kainuoja kur kas daugiau. Žinoma, toks požiūris yra visiškai klaidingas, kadangi vyrai taip pat nori atrodyti puikiai ir paskutiniu metu šis poreikis vis labiau iškeliamas. Tačiau turbūt reikės daugiau laiko, kol stereotipai pakis.

Lygiai taip pat moterys dažniausiai renkasi didesnę kokybę, kuri dažniausiai kainuoja daugiau. Pavyzdžiui, tam tikro audinio drabužiai, natūralu, kad kainuoja kur kas daugiau. Žinoma, platus gerų audinių rūbų pasirinkimas yra ir pas vyrus, tik galbūt jie vis dar renkasi galimybę sumokėti kuo mažiau, tačiau tikisi, kad kokybė bus gera. Juolab, galbūt jie tiksliai nežino kokius aspektus reikia įvertinti, kad tikrai galima būtų nusakyti kokybę. Taigi, pasirinkimas yra abejoms lytims, tačiau moterys dažniausiai moka daugiau už gerą gaminį, kadangi tikisi ir kur kas ilgesnio jo tarnavimo laiko tarpo.

Taip pat dažniausiai būtent moterys labiausiai linkusios mokėti už prekinius brandus, kurie tikrai nėra geresnės kokybės, tačiau tik turi vardą, kurio norima. Vėlgi, vyrai taip pat turi tokį pasirinkimą, tačiau jiems dažniausiai tai yra toks svarbus pasirinkimo niuansas, tad ir paieškos, žinoma, tampa kur kas pigesnės.

Drabužių kaina, žinoma, labai dažnai kinta ne dėl lyties, tačiau dėl brando. Paprasčiausiai kartais žmonės sutinka mokėti daugiau, kad tik galėtų nešioti tam tikro žinomo gamintojo rūbus. Tačiau ar tai tikrai tas aspektas, kuris verta didesnės investicijos?