Kas tas Lean?

O taip, pradedame įspūdingą kelionę į žinių pasaulį. Ar pamenate tą jausmą jaunystėje, kuomet norėjote būti astronautu, gelbėtoju, super herojumi ar pop dainininke? Dar ne vėlu. Tereikia mokytis ir siekti ir pasieksite. Suklysite – pasitaisykite, keiskite planą, tobulinkite kiekvieną judesį. Nuolatinis tobulėjimas – LEAN. Taip trumpai apibūdintume šį žodį apjungianti ištisą metodikos kursą. Kiekvienas procesas gali būti patobulintas. Kiekvienoje sistemoje yra procesų, kurie nereikalingi. Klausimas: kaip sužinoti ką reikia tobulinti ar ko atsisakyti. Senas kaip pasaulis analitinis žmogaus protas leidžia surinkti informaciją apie procesą, išskirti pagrindinius procesus, paryškinti antraeilius procesus. Analizė – leis jums nustatyti, kurie procesai įmonėje yra iš tikrųjų reikalingi, kurie darbuotojai yra reikalingi, kurie darbuotojai turėtų dovanų gauti knygą ir mokytis. Išanalizuokite įmonės veiklą nuo pradžios iki galo. Kas pirmiausia įvyksta? – Teisingai, ateinate į darbą, o reikėtų važiuoti dviračiu ir greičiau ir sveikiau. Taupykite laiką. Kiekvienoje įmonėje rasime daug nereikalingų procesų. Kadangi esame prekybos įmonės atstovai, pakomentuosime iš savo perspektyvos. Dažnai įmonės darbuotojai nėra pilnai išnaudojami. Išnaudojamas mažas jų potencialas. Kartais darbuotojai turi atlikti per daug užduočių, kartais jos netinkamai paskirstytos. Kai kurių iš viso nereikia. Norite uždirbti daugiau? Jums nereikia daugiau klientų. Dirbkite su esamu srautu, bet dirbkite efektyviau. Sumažinkite darbo valandas ir perskirstykite darbo užduotis. Kam daryti tai kas nėra būtina. Daugelis darbe atliekamų užduočių yra tiesiog tradicija. Visur taip daro ir mes darome. Negerai. Nebent norite pasiekti tą pati. Bet jūs norite daugiau, norite kitaip. Tuomet pradėkite viską daryti kitaip.

Lean mokyma

Ar man reikia Lean?

Jeigu jūs dabar skaitote tik dėl to, kad neturite ką veikti ir jums jūsų kompanijos efektyvumas nelabai įdomus, nes viskas atsibodo ir ieškote kuo malšinti nuobodulį. Tuomet daug metų kurtos ir išgrynintos LEAN specialistų perduodamos žinios jums yra nereikalingos. Bet tarkim jūs ieškote sprendimo ką daryti, esate truputi nepatenkinti įmonės veiklos rodikliais. Viskas veika, stabiliai dirbate, bet norite judėti toliau. Gerinti kokybę, plėstis ir atverti sau naujus horizontus. Lean mokymai – padės optimizuoti verslą ir parodys tinkamą kelią iki sekančio laiptelio aukštyn.

Lean mokymai

Kur gauti Lean?

Lean nenusipirksite prekybos centre ar bet kuriame verslo centre. Lean mokymai – tai žinios, kurias perduoti, bei mokyti gali ne kiekvienas. Lean reikalauja ne tik daug teorinių žinių, lean dar daugiau reikalauja praktinių žinių. Informacija, kuri nepritaikoma praktikoje mirusi. Šiais mokymais užsiimančių įmonių atstovai yra tikri profesionalai. Jie turi daug praktikos dirbant įvairiose įmonėse ir yra matę galybę gamybos procesų. Jie iškarto mato, kur daromos klaidos ir kaip jas taisyti. Verslo mokytojai turintys rimtą žinių bagažą. Lean mokymais užsiimančių įmonių kontaktus lengvai galite rasti internete. Belieka išsirinkti tinkamiausią ir pradėti dirbti.

Daugiau apie lean – http://timberta.lt