Iš pirmo žvilgsnio galėtų atrodyti, kad parduoti savo transporto priemonę šiomis dienomis turėtų būti labai paprasta – tereikia paskelbti apie tai internetu. Tačiau praktika rodo, kad tikrai ne kiekvienas automobilio pardavėjas pirkėją atranda labai greitai. Kur kas dažniau yra susiduriama su visiškai priešingomis situacijomis, kuomet automobilio pirkėjo yra ieškoma ne vieną savaitę – ką jau kalbėti apie tuos atvejus, kai pirkėjo nerandama ir keletą mėnesių.

Todėl norint savo transporto priemonę parduoti greičiau, nevertėtų pamiršti, kad galima pasirinkti automobilių supirkimo paslaugas (spauskite čia, jei norite nieko nelaukę pasiūlyti savo automobilį). Tačiau jei net nenumanote, kaip automobilių supirkimas jums galėtų pagelbėti, nepamirškite šių kelių svarbių privalumų.

Automobiliu supirkimas Lietuvoje

Savo automobilį pasiūlyti automobilių supirkėjams galite vos kelių mygtukų paspaudimu.

  • Naudojantis automobilių supirkimo paslaugomis, nebereikia naudotis skelbimų portalais. Jei jūs nusprendžiate savo automobilį pasiūlyti auto supirkėjams, jums nebereikia galvoti apie skelbimų portalus, kurie neretai už vos vieno skelbimo publikavimą prašo nemenkos pinigų sumos. Juk akivaizdu, kad skelbimų portalų vartotojai patiria dideles išlaidas. Tuo tarpu, automobilių supirkėjai tokius nepatogumus eliminuoja.
  • Savo pasiūlymą automobilių supirkėjams galima pateikti pasinaudojus jų tinklalapiais. Kaip jau supratote, jums nereikės publikuoti savo skelbimų ir už juos mokėti. Vietoje to, jums tereikia apsilankyti šių paslaugų teikėjų tinklalapyje ir užpildyti automobilio pasiūlymo anketą. Tam tetruksite vos vieną minutę, o atsakymo iš automobilių supirkimo specialistų sulauksite akimirksniu. Be to, pasiūlymo pateikimas jums nieko nekainuos.
  • Telefonu labai greitai sutariama dėl visų svarbiausių sąlygų. Automobilių supirkėjai nešvaisto savo klientų laiko. Kuomet jie su jumis susisieks jūsų pateiktais kontaktais, telefoninio pokalbio metu aptarsime visas svarbias detales ir susitarsite dėl kainos, kuri tiktų abiem pusėms.
  • Auto supirkėjai prisitaiko prie savo klientų ir atvyksta į jų nurodytą vietą sutartu laiku. Pamirškite apie savo laiko švaistymą. Jums tikrai niekur nebūtina vykti, jei jūs pasinaudojate automobilių supirkėjų siūlomomis paslaugomis. Telefonu nurodysite jiems, kur ir kada norite susitikti. Tai reiškia, kad galite nurodyti savo dabartinę automobilio būvimo vietą ir pamiršti apie bet kokius papildomus nepatogumus. Be to, šių paslaugų teikėjai niekuomet nevėluoja ir pas savo klientus atvyksta sutartu laiku.
  • Parduodamo automobilio apžiūra būna labai operatyvi ir sklandi. Tikrai nemanykite, kad automobilių supirkėjai jūsų siūlomą automobilį apžiūrinės valandų valandas. Jie vertina savo klientų laiką, todėl apžiūra atliekama akimirksniu. Juolab, kad jie yra tikri savo srities profesionalai, kurie daugelį dalykų supranta vos tik pažvelgę į transporto priemonę.
  • Parduoti automobiliSusitariama dėl palankiausios kainos ir sumokama grynaisiais sandorio vietoje. Galite būti tikri, kad jums nereikės ilgai ir nuobodžiai laukti savo pinigų. Automobilių supirkimas užtikrina, kad pinigai už jūsų parduodamą automobilį bus sumokėti iš karto, vos tik susitarsite dėl kainos. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad šios srities specialistai išmano savo darbą ir žino, kokia yra situacija transporto priemonių rinkoje. Tai jiems leidžia savo klientams pateikti labai palankius pasiūlymus.
  • Sutvarkomi visi svarbiausi automobilio pirkimo – pardavimo dokumentai. Puikiai suprantama, kad tikrai ne kiekvienas žmogus turi daug patirties automobilių pardavime, todėl ne kiekvienas žino, kaip tinkamai užpildyti būtiniausius dokumentus. Dėl šios priežasties automobilių supirkimo paslaugų teikėjai neapsunkina savo klientų ir patys užpildo visus reikalingus dokumentus. Tokiu atveju automobilio pardavimas klientams tampa dar paprastesnis ir sklandesnis.
  • Jei automobilis nėra važiuojantis, automobilių supirkėjai patys jį transportuoja. Net jei jūsų parduodamas automobilis nėra eksploatuotinas, galite būti tikri, kad jums patiems nereikės vargintis dėl jo transportavimo. Šios srities specialistai visą tai padarys savo pačių jėgomis.

Automobilių supirkimas padeda bet kurių transporto priemonių pardavėjams

Dar vienas labai svarbus šių paslaugų privalumas yra susijęs su universalumu. Jei jūs kreipiatės į automobilių supirkimo paslaugas siūlančią bendrovę, tuomet jums nereikia jaudintis, kad jūsų parduodamos transporto priemonės jiems gali „nereikėti“ ar ji gali jiems būti neaktuali. Automobilių supirkimo paslaugos užtikrina, kad bus nupirkta bet kuri transporto priemonė. Tai reiškia, kad šios srities specialistai perka visų markių ir modelių automobilius. Taip pat visiškai nesvarbu, kurių gamybos metų ar kokios techninės būklės yra parduodamas automobilis. Galiausiai nepamirškite, kad galite parduoti ne tik lengvuosius automobilius, tačiau ir krovininius bei motorinį transportą.

Todėl, kai visą tai tinkamai įvertiname, nekyla abejonių, kad savo automobilį pasiūlyti automobilių supirkėjams yra verta. Tai užtikrina mažesnes laiko sąnaudas, palankią kainą ir greitą pardavimą.