Ar šiuo metu bandote išmokti tinkamai ir saugiai vairuoti? Stengiatės įsisavinti visas vairavimo subtilybes? Jei taip, turbūt viso to mokotės pasirinktoje vairavimo mokykloje, lankydami vairavimo kursus. Kaip bebūtų, nemaža dalis pradedančiųjų vairuotojų mano, kad viskas priklauso nuo pasirinktos vairavimo mokyklos, tačiau toks požiūris yra labai klaidingas. Nors puikiai suprantama, kad didelę įtaką mokymosi procesui turi dėstytojų ir instruktorių turimos žinios bei patirtis, tai tikrai nėra vieninteliai veiksniai, kurie nulemia galutinį rezultatą – išlaikytus „Regitros“ egzaminus ir tinkamai įsisavintus praktinio vairavimo įgūdžius bei kelių eismo taisykles. Taigi, kaip jau supratote, būtina mokytis vairuoti vadovaujantis teisingu požiūriu, antraip galima susidurti su įvairiais dideliais nepatogumais – juk ne veltui pradedančiųjų vairuotojų, kurie neturi didelės praktinės patirties, sukeliamų avarijų skaičius yra gerokai didesnis. Todėl jei norite to išvengti, daug dėmesio ir pastangų skirkite tiek vairavimo teorijai, tiek ir praktikai.

ketegzaminas.ltTačiau vėlgi, kai kalbame apie mokymąsi vairuoti, nereikėtų pamiršti, kad nemaža dalis žmonių mano, jog visų svarbiausias yra praktinis vairavimas. Nereikia nė sakyti, kad ir toks požiūris yra neteisingas. Nors akivaizdu, kad būtina išmokti tinkamai vairuoti, to tikrai nepadarysite, jei nemokėsite kelių eismo taisyklių. Dėl šios priežasties praktinis vairavimo egzaminas yra negalimas neišlaikius vairavimo teorijos. Taigi, jei šiuo metu jums pakankamai sunkiai sekasi įsisavinti visas vairavimo teorijos subtilybes, nepamirškite, kad visuomet galite papildomai spręsti KET testus (https://www.ketegzaminas.lt/), kuriuos galima labai lengvai ir greitai rasti naudojantis internetu. Tiesą sakant, pastaruoju metu KET testai internetu yra bene dažniausias vairuoti besimokančių žmonių pasirinkimas, kuris kur kas labiau palengvina visą teorijos mokymosi procesą.

Taip pat labai svarbu, kad kartu lygiagrečiai bandytumėte gautas teorines žinias perteikti praktikoje. Tai reiškia, kad jei jūs būsite pabaigę vairavimo kursus, tačiau dar nesijausite labai tvirtai ir nebūsite tinkamai pasiruošę būsimam praktinio vairavimo egzaminui, galite kreiptis dėl papildomų vairavimo pamokomų. Ir nors suprantama, kad tai kainuos papildomus pinigus, turėtumėte atminti, kad mokotės vairuoti tam, kad išmoktumėte tai daryti profesionaliai ir saugiai.