Šilumos siurbliai tik 400 Eur

Ar gali būti, kad kokybiškas šilumos siurblys kainuoja vos 400 Eur? Tikriausiai, daugelis galvoja, kad tai bus prastai veikiantis įrenginys. Tačiau, daugelis gamintojų siūlo paprastus, tačiau veiksmingus šilumos siurblius. Tiems, kas nori sutaupyti šildymo išlaidų, tačiau negali sau leisti brangaus šilumos siurblio, tai bus vienas geriausių variantų. Vilniuje, Kaune kompanijos siūlo tokius šilumos siurblius, kurie gali veikti net ir bute. Aišku, prieš perkant visada geriausia konsultuotis su šios srities specialistais. Jeigu nusprendėte įsigyti šilumos siurblį, tada turite žinoti, kad nevisos kompanijos siūlo montavimo paslaugas. Viena iš straipsnių, jau rašėme, kaip svarbu, kad visus darbus atliktu tie patys specialistai.

Ar pigūs šilumos siurbliai kokybiški?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kokio tipo šilumos siurblio reikia jums? Šiuo metu galima rinktis iš skirtingo tipo šilumos siurblių, kurie veikia naudodami kitokią technologiją. Vieni perkamiausių, tai šilumos siurbliai oras oras ir šilumos siurbliai oras vanduo. Turite žinoti, kad taip pat yra ir šilumos siurbliai gruntas vanduo, bei termodinaminiai šilumos siurbliai. Aišku, kad pagal pavadinimą galima daryti išvadą, jog termodinaminiai šilumos siurbliai yra ekonomiškiausi. Taip, šie šilumos siurbliai pasižymi itin aukštomis techninėmis savybėmis, todėl, kad jie gali naudoti saulės, bei vėjo energiją. Moderniausių technologijų įrenginiai, kurie gali veikti taip pat, kaip oro kondicionieriai. Taigi, o kokie šilumos siurbliai yra pigiausi? Ar jie kokybiški? Vieni pigiausių yra oras oras šilumos siurbliai. Jų mechanizmai lengvai keičiami. Įrenginys nereikalauja reguliarios priežiūros. Ar jie kokybiški? Tikriausiai klausimas turėtų būti formuluojamas kiek kitaip. Ar toks šilumos siurblys sumažins šilumos išlaidas? Ar jis bus lengvai reguliuojamas? Jeigu peržvelgsite šilumos siurblių kainas, tai pamatysite, kad dauguma jų turi nemažai naudingų funkcijų. Už 500-600 Eur galite įsigyti įrenginį, kuris ilgai tarnaus, turės oro filtrus, bei wi-fi valdymo technologiją. Daugiau informacijos: http://www.klima.lt

Wi-fi ir nuotolinis valdymas

Kas tai per technologija? Kodėl ji naudinga? Ar ji reikalinga? Wi-fi, tai nuotolinis įrenginio valdymas esant namuose. Tai itin patogu, nes nereikia eiti prie šilumos siurblio, norint pakeisti nustatymus. Ši technologija naudojama jau ne pirmus metus, tad daugelis savininku ją naudoja kiekvieną dieną. Šilumos siurblį galima valdyti per specialų pultelį ar išmaniuoju telefonu. Ši technologija, tai komfortabilumas. Į klausimą ar ji reikalinga, galima atsakyti tik tiek, kad tai patogu. Nejaugi norėsite eiti prie šilumos siurblio pažiūrėti ar jis veikia tinkamai? Kada norėsite sumažinti temperatūrą ar įjungti kondicionierių, tiesiog telefone pasirinksite norimą programą ir viskas.