Galite pamanyti, kad antraštė keista: tarsi teiraujamasi, ar nuolaidos yra gerai. Jei jau siūloma nuolaida, tai sveikas protas sako, jog pirkti verta. Vis dėlto esama išlygų. Skaitykite toliau ir daugmaž paaiškės, kodėl kartais wifi antenos įsigijimas standartine kaina – geresnis pasirinkimas.

Kai pigiau reiškia brangiau

Pirmoji pastraipa sumaišė visas kortas? Bet juk ji atspindi realybę: akcijos kartais tėra butaforija. Nesąžiningos nuolaidos pavyzdys būtų toks: pradedama prekiauti tam tikru produktu, nurodoma kaina (tarkim, 200 eurų); vėliau kaina padidinama (iki 250); po kurio laiko parašoma „Akcija“ ir kaina „mažėja“ iki 219 eurų. Tokiu keistu būdu prekė, kainavusi 200, su nuolaida yra 19 eurų brangesnė.

Džiugu, kad tai nėra visų parduotuvių tendencija. Tarp pardavėjų esama daug sąžiningų žmonių, kurie stengiasi nepaminti teigiamų principų.

Kai brangiau reiškia pigiau

Atsižvelgiant į pastarąsias mintis kyla prielaida, jog brangiau kartais gali reikšti pigiau (net jei skamba paradoksaliai). Įdomu ir tai, kad kaina gali būti patraukli be jokių nuolaidų. Tačiau viskas priklauso nuo parduotuvės ir nuo konkrečios prekės.

Beje, tai, apie ką samprotaujama, galioja ne tik wifi antenoms. Kad ir ką pirktumėte, kainų tema visuomet išlieka svarbi.

Kai akcija iš tiesų yra akcija

O bene palankiausias variantas kiekvienam pirkėjui – kai wifi antenos siūlomos su sąžiningomis, neapgaulingomis nuolaidomis. Tuomet atsiranda galimybė ir įsigyti reikiamą daiktą, ir kiek sutaupyti.

Iš pirmo žvilgsnio keistas klausimas: ar wifi antenos pirkimas akcijos metu yra verta dėmesio? Tačiau šis klausimas labai tikslingas. Nes pirkėjai pastebi, kad nuolaida per se nereiškia pozityvaus dalyko. Bet jei parduotuvės veikla yra pagrįsta sąžiningumu, vadinasi, tiek interneto įranga, tiek kitos prekės turėtų būti įsigyjamos nepermokant.

Taigi, klausimų daug. Pirminis tikslas – kad belaidis ryšys puikiai veiktų. Vis dėlto šitai neatsiejama nuo kainų, kadangi tiek wifi, tiek kitų tipų antenos kainuoja ne po kelis eurus, o šiek tiek daugiau. Bet ne tiek daug, kad teigtume, jog verčiau tenkintis prasta ryšio aprėptimi, užuot įsigijus anteną.