Permanentinis makiažas atsirado ne taip jau senai. 1984 metais Niujorko mieste. Žaliojo obuolio mieste ši procedūra, oficialiai pradėta teikti 1984 liepos mėnesį. Gerai žinoma Cherry Beauty grožio salonų kompanija atlikusi daugybinius tyrimus ir bandymus visoje JAV rinkai pateikia šią naują paslaugą. Permanentinis makiažas (Angl. Permanent makeup) pasirodęs rinkoje sukėlė perversmą grožio industrijoje. Tūkstančiai moterų ir panelių visoje Amerikoje plūdo į Cherry Beauty grožio salonus išbandyti naujos paslaugos. Kainos ir gauto rezultato santykis stebino visą Ameriką, o greitu laiku ir visą pasaulį.

permanentinis makiazas (15) permanentinis makiazas (16)

Taip jau atsitinka, kad naujienos iš už Atlanto mus pasiekia negreitai. Dar ilgiau užtrunka jų išpopuliarėjimas. Stereotipinis Lietuvių mąstymas sunkiai įsileido šią naują paslaugą. Metams bėgant permanentinis makiažas Kaune, Klaipėdoje ar net Sostinėje tapo kasdienybė. Dabar jau nieko nebestebina šis žodis. Rinkoje atsiranda nauji, patobulinti procedūros pavadinimas microblading, 6D antakiai ir t.t. Daugelis naujovių atkeliauja iš UK, nes šioje valstybėje gausu Lietuvos grožio specialisčių, kurios ne tik atlieka paslaugas, bet ir mokosi, stažuojasi, tobulina įgūdžius. Sveikintina kuomet permanentinio makiažo specialistai rimtai žiūri į savo profesiją ir nepaliaujamai domisi rinkos naujovėmis.

Kodėl 6d antakiai geriau už microbladingą?

Atsakymas į klausimą slypi pačiame klausime. Kaip jau ir minėjome šio makiažo pavadinimų yra visas gausu indas. Taip, ne visos jos identiškai vienodos. Labiau įsigilinę rasite skirtumų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo nepastebimi. Bet ar tikrai permanentinis makiažas yra tai ko jums iš tiesų dabar reikia. Prieš atliekant procedūras rekomenduojame konsultuotis su specialistais. Geriausia aplankyti kelis grožio salonus, kuriuose sužinosite skirtingų specialistų nuomones. Galėsite lengviau atpažinti tikrus specialistus, nuo tų kurie tik kalba. Tikri profesionalai niekuomet neragins jūsų kuo greičiau atlikti paslaugas. Jie neskubins sumokėti ir t.t. Tikras specialistas įsigilins į jūsų klausimus. Išsiaiškins jūsų poreikius ir išsakys savo nuomone, kad ir kokia ji bebūtų. Kartais, net gali nesutikti atlikti procedūros dėl jos nebūtinumo. Rinkoje pasitaiko klientų, kurie tikrai persistengia su savęs tobulinimo, todėl permanentinio makiažo specialistai turi laiku sustabdyti, kad ne tektų vėliau gailėtis.