Kaip išsirinkti permanentinį makiažą?

permanentinis makiazasPirmiausia nuspręskime, kodėl jūs norite daryti permanentinį makiažą? Į šį klausimą, gali būti keleta atsakymų:

  • Atlikinėdama makiaža labai stipriai sutrumpinote antakių ilgį;
  • Nuo gimimo jūsų antakiai ir lūpos yra netaisyklingos formos;
  • Tiek antakių, tiek lupų spalva nėra ryški. Kodėl? Tai gali būti genų pasekmė.

Bendrai pagalvojus suprantama, kad norite atrodyti gražiau, tapti labiau pasitikinčia savimi. Juk tai žmogiška.

Permanentinis makiažas Kaune. Kur galima gauti šią paslaugą?

Kaune permanentinio makiažo meistrų yra tikrai daug. Juos galime suskirstyti į tris grupes:

  • Privatūs asmenys – kosmetologės dirbančios namuose;
  • Pritvatūs asmenys – kosmetologės dirbančios grožio salonuose;
  • Grožio salonai, kuriuose samdomą darbą dirbą grožio specialistės.

Permanentinis makiažas, tai paslauga kurios teigiami ar neigiami rezultatai bus matomi ilgai, todėl reikia išsirinkti kokybišką tiekėją.

Kaip atskirti profesionalią kosmetologę, nuo paprastos kosmetologės?

Profesionalai turi daug darbo patirties ir žinoma dirba su profesionalia permanentiniui makiažui skirta įranga. Tokios kosmetologės nuoširdžiai duoda patarimus ir be jokio atlygio. Šie žmonės mėgaujasi savo darbu.

Dažnu atveju permanentinio makiažo meistrės dirba grožio salonuose, bet kaip individualūs asmenys. T.y. nesamdomi darbuotojai, o dirbantys pagal veiklos liudijimą ar pažymą.

Pasirinkus kokybišką permanentinį makiažą Kaune, jūs gausite daug pliusų, tai yra specialistų konsultaciją, patarimus. Tikras profesionalas visuomet patars ar apskirtai reikia daryti šią paslaugą. Gal jūms jos nereikia? Tiesiog galvojate, kad blogi antakiai ar lūpos. Permanentinio makiažo meistrės žino ko reikia klientams, šios žinios atkeliauja turint daug realios praktikos.

Prieš ieškodami grožio salono, gerai pagalvokite ar jūms reikia šios paslaugos? Kiek realiai naudos jūs tūrėsite? Ar nesusigadinsite dabar turimo vaizdo? Realiai įvertinkite galimą riziką. Visi permanentinio makiažo specialistai pirmiausia, prieš atlikdami paslaugą išsaiškina, ar klientai neserga tam tikromis ligomis, kad vėliau nebūtų neigiamų pasėkmių.

Labai puiku, kuomet kiekvieną dieną atsiranda vis daugiau paslaugų, galinčių padėti atrodyti gražiau. Stebint vakarų pasaulio tendencijas, tai permanentinis makiažas yra tik ledkalnio viršūnė. Amerikoje jau nieko nebestebina tokios paslaugos, kaip mezoterapija, kurios padeda atrodyti jauniau. Išlygina veido odą. Šiandien, kuomet gyvename itin įtemptą gyvenimo ritmą, svarbu atrodyti nepriekaišingai. Graži oda, taisyklingi antakiai, putlios lūpo – rodo, kad prieš jus yra atsakingas, žmogus, kuris rūpinasi, kad bendravimo neblaškytų netinkama išvaizda. 2001 metais, kuomet prasidėjo permanentinio makiažo era, rinkoje įvyko stiprus lūžis, ir Lietuvos moterys ir merginos puolė gražinti save. Gal kam atrodo, kad koks skirtumas, kaip tu atrodai, svarbu vertybės ir t.t.

Kaip sako liaudies posakis, sveikame kūne, sveika siela. Tokios paslaugos, kaip permanentinis makiažas, leidžia mums atrodyti gražiau, jaustis geriau, o tai atsiliepia ir į mūsų pasiektus rezultatus. Juk visuomet maloniau, kaip prieš tave sėdi gražiai atrodantis asmuo.