Drąsiai galima sakyti, kad moteriški megzti megztiniai yra vienas dažniausių merginų bei moterų pasirinkimų. Na, o vardan to, kad šio pasirinkimo populiarumas būtų dar didesnis, turime paneigti net kelis svarbius mitus. Tad, kokie jie?

Moteriški megztiniai – netinkami pasipuošti

Bene vienas tų mitų, kurį norisi paneigti greičiausiai, yra apie tai, kad megztiniai netinkami pasipuošti. Tik pažvelkite, kokių gražių megztinių šiandien galite surasti parduotuvėse – dekoruotų karoliukais ar kaspinėliais, blizgių ir ne,  puoštų įvairiais raštais bei ornamentais, įvairių spalvų ir t.t. Taigi, tinkamai parinkti moteriški megztiniai gali tapti puikiu apdaru išskirtinei progai.

Moteriški megztiniai paslepia liemenį

Pats metas paneigti ir dar vieną mitą sakantį apie tai, kad būtent moteriški megztiniai yra tie drabužiai, kurie paslepia liemenį. Ir iš tiesų, kiekvienoje parduotuvėje būtų galima surasti daugybę moteriškų megztinių, kurie būtinai garantuos tokį efektą  (paslėps jūsų liemenį), tačiau galite būti tikros, kad būtent toje pačioje parduotuvėje rasite ir ne vieną, kuris kuo puikiausiai išryškins jūsų figūros linkius.

Neįmanoma rasti unikalių moteriškų megztinių

Ko gero, nė nereikia ir sakyti, koks yra vienas dažniausių reikalavimų drabužiams, kokį tik galima išgirsti iš merginų bei moterų: drabužis  turi būti unikalus. Labai dažnai galima išgirsti istorijų apie tai, kaip tenka nuliūsti sutikus kitą dailiosios lyties atstovę, vilkinčią tą patį drabužį. Ir kuo dažniau tokios situacijos pasikartoja, tuo labiau imama manyti, kad surasti unikalių moteriškų drabužių yra tiesiog neįmanoma. Tą patį galima pasakyti ir apie moteriškus megztinius. Tačiau, ar tikrai? O galbūt tik priimate netinkamus sprendimus? Moteriški megztiniai tikrai gali būti unikalūs – užtikrinti, kad jūsų būsite vienintelė, kuri turės jai patinkantį megztinį, nėra sudėtinga – tiesiog pateikite individualų užsakymą megztiniui gaminti. Beje, reikia pastebėti, kad rankų darbo moteriški megztiniai vertinami  ypač palankiai.

Jei megztinis, tai – tik vėsiajam periodui

Na, pabaigai – pats metas paneigti ir dar vieną mitą, kuris sako, kad moteriški megztiniai skirti tik vėsiajam metų laikui. Nieko panašaus – nesunku surasti moteriškų megztinių, kurie puikiai tiks pasipuošti ir šiltuoju metų laiku.