Dažnai manoma, kad fotografo profesionalumą atspindi jo paslaugų kaina. Deja taip yra tikrai ne visada! Kai kurie fotografai gali savo paslaugas gerokai pervertinti vien siekdami didesnio uždarbio. Todėl nereikėtų fotografo rinktis vien pagal tai, kiek kainuoja jo darbas.

Iš tiesų renkantis vestuvių fotografą jauniesiems svarbiausia yra jo darbų kokybė – todėl būtent į tai ir reikėtų atkreipti didžiausią dėmesį. Tad kaip įsitikinti, kad Jūsų pasirinktas vestuvių fotografas tikrai yra vertas jo prašomos sumos?

  1. Įvertinkite fotografo darbus, kuriuos jis pateikė savo internetinėje svetainėje ar socialinių tinklų paskyrose. Palyginkite juos su kitų fotografų darbais.
  2. Paprašykite fotografo, jog jis Jums parodytų bent vienos šventės visas nuotraukas – juk gali būti, kad fotografas viešai rodo tik geriausius savo darbus!
  3. Palyginkite Jus dominančio fotografo prašomą atlygį su kitų fotografų – vien dėl to labai svarbu pabendrauti ne su vienu, o su keliais fotografais! Tik taip galėsite įvertinti, kokia suma yra racionali.
  4. Nuspręskite ar kaina tikrai atspindi fotografo darbų kokybę! Tai padaryti galite tik remdamiesi palyginimu – ar kiti vestuvių fotografai už tokios kokybės nuotraukas prašo panašios sumos?
  5. Turėkite omenyje, kad fotografo paslaugų kaina gali būti aukštesnė ir dėl to, nes jo darbai yra labai populiarūs. Kylant paklausai, kyla ir paslaugų kaina! Tad jei norite, kad Jūsų šventės akimirkas įamžintų visų trokštamas vestuvių fotografas, būkite pasiruošę už fotografavimo paslaugas mokėti daugiau.

Na ir galiausiai, rinkitės fotografą, kurio darbais tikrai žavitės – vestuvių fotografo pasirinkimas nėra tas vestuvių planavimo aspektas, kuriam reikėtų šykštėti lėšų. Juk vestuvinės nuotraukos primins gražiausias Jūsų vestuvių šventės akimirkas visą gyvenimą!