Skrydziai i Londona

Vos tik pradedame kalbėti apie Londoną, į galvą šauna mintis, susijusi su emigracija. Tačiau akivaizdu, kad Didžioji Britanija ir jos sostinė Londonas anaiptol nėra tik vieta, kurią jau nuo seno yra pamėgę dauguma emigrantų. Londonas – tai sostinė, kurią pasaulyje žino kiekvienas. Tai vieta, kurioje yra begalė lankytinų vietų, daugybė muziejų, istorinių objektų, pačių įvairiausių pramogų ir kt. Todėl akivaizdu, kad šame mieste žmonės atranda ne tik naują darbą ir kuria naują gyvenimą. Taigi, jei jūs nusprendėte aplankyti Londoną, visų pirma apsilankykite nuorodoje ir įsigykite pigius lėktuvų bilietus jums palankiomis datomis. Kai tai padarysite, beliks susikrauti savo lagaminus ir pasidomėti, ką verta aplankyti Didžiosios Britanijos sostinėje. O tam, kad jūsų būsimos kelionės planavimas būtų bent šiek tiek paprastesnis, nepamirškite nuvykę į Londoną aplankyti šių kelių turistinių vietų.

  • Londono akis. Nėra ko abejoti, kad Londono akį yra matęs kiekvienas iš jūsų – tiek filmuose, tiek ir serialuose, laidose, dokumentiniuose reportažuose, knygose, žurnaluose ir laikraščiuose. Todėl jei lankysitės Londone, jokiu būdu neturėtumėte praleisti progos pasisupti Londono akimi. Tai yra pats didžiausias apžvalgos ratas. Be abejo, jei norite, kad grožėtis kraštovaizdžiu jums būtų daug maloniau, su savimi pasiimkite ir žiūronus.
  • Madame Tussauds. Tai visame pasaulyje labai puikiai žinomas muziejus, kuriame apstu pramogų, paliksiančių jums neišdildomą įspūdį. Todėl jei norite iš arčiau pamatyti ir patirti tai, apie ką iki šiol nė negalėjote pasvajoti, lankydamiesi Londone būtinai apsilankykite ir Madame Tussauds muziejuje.
  • The Tower of London“. Norite bent šiek tiek prisiliesti prie viduramžių? Norite savo pačių akimis išvysti brangakmeniais inkrustuotas karūnas? Jei taip, nepraleiskite galimybės apsilankyti Londono Taueryje. Anuomet, tai buvo viena iš karaliaus rezidencijų. Nors iš tikrųjų per 900 metų laikotarpį ši vieta turėjo daugybę skirtingų paskirčių – nuo jau minėtos karališkos rezidencijos, iki egzekucijų vietos.
  • Nacionalinė galerija. Lankantis Londone jums tiesiog būtina apsilankyti Londono nacionalinėje galerijoje. Jei mėgstate tokius dailininkus kaip da Vinci, Botticelli, Renoir, Van Gogh ir kt., čia pamatysite jų įspūdingus ir visame pasaulyje puikiai žinomus darbus.