RyanAir lektuvu bilietai

Į keliones leiskitės apgalvoję net ir pačias smulkiausias detales.

Šiuo metu dairotės po pigių skrydžių portalus ir jus labiausiai domina WizzAir bei RyanAir lėktuvų bilietai? Planuojate skristi pailsėti į daugelio jau seniai pamėgtą Kretą? O gal norite aplankyti meilės miestą Paryžių? Svajojate aplankyti tikrų tikriausią rojaus kampelį Maltą? Nepaisant to, kokią šalį ir miestą pasirinktumėte, visuomet verta pasinaudoti keliais naudingais patarimais.

  • Nekeliaukite ekspromtu. Pamirškite apie raginimus keliauti visiškai neplanuotai ir iš anksto nepasidomėjus pasirinkta užsienio šalimi. Jei iki šiol manėte, kad tokiu atveju kelionė tampa labai jaudinanti ir įsimintina, jūs neklydote – tačiau tik neigiama prasme. Trumpiau tariant, neplanuotos kelionės dažniausiai būna kupinos nesklandumų, problemų ir rūpesčių. Visa tai pablogina keliautojų patirtį ir jų kelionę gali paversti vienu dideliu košmaru. Tuo tarpu kelionės privalo būti atpalaiduojančios ir smagios. Nors keliaujant neišvengiamai iškyla tam tikrų nepatogumų, jie bus kur kas paprastesni tuomet, kai keliausite iš anksto apgalvoję savo pagrindinius kelionės tikslus, numatę maršrutą, pasidomėję lankytinomis vietomis, užsienio šalies kultūra, papročiais, vietinių gyventojų gyvenimo būdu ir kitais svarbiais aspektais.
  • Keliaukite su savimi turėdami išmaniuosius prietaisus. Manėte, kad geriausios atostogos yra be jokių technologinių prietaisų? Tačiau ar kada nors svečioje šalyje buvote patekę į labai nemalonią ir galbūt netgi pavojingą situaciją, kurioje žūtbūt reikėjo paskambinti ir atrasti tinkamiausią kelią? Jei ne, tuomet akivaizdu, kodėl galėjote vadovautis tokiu neteisingu požiūriu. Niekuomet negalime žinoti, kas mūsų laukia nuvykus į užsienio šalį, todėl su savimi visuomet verta turėti išmanųjį telefoną ir/arba planšetę, taip pat pakrovėją ir – jei turite tokią galimybę – papildomą bateriją. Tai padės jums apsisaugoti nuo didesnių sunkumų, kurie gali iškilti visiškai neplanuotai.
  • Į kelionę pasiimkite pakankamai pinigų. Tik nesupraskite klaidingai – tai tikrai nereiškia, kad visus savo į kelionę pasiimtus pinigus privalote išleisti. Anaiptol. Tačiau jei su savimi kelionėje turėsite pakankamai pinigų, jausitės kur kas ramiau. Be to, jei staiga pamatytumėte pirkinį, kurį visuomet svajojote įsigyti, tai galėtumėte be vargo padaryti. Žinoma, nemanykite, kad jums pakaks su savimi turėti debetinę arba kreditinę banko kortelę. Dalį pinigų turėtumėte laikyti grynaisiais vietine valiuta. Nors gyvename moderniųjų technologijų amžiuje, tikrai ne kiekvieni prekybininkai ar paslaugų teikėjai atsiskaitymus priima banko kortelėmis, todėl su savimi verta turėti ir grynųjų pinigų.
  • Viešbučio kambaryje išsinuomokite seifą. Net jei jūs visuomet esate linkę pasitikėti žmonėmis ir kiekvienam net ir pirmą kartą gyvenime sutiktam žmogui jaučiate didelį prieraišumą, tai tikrai nereiškia, kad toks požiūris jums pagelbės keliaujant. Deja, bet pernelyg atsipalaidavus galima prarasti ne tik pinigus, tačiau ir dokumentus bei kitus vertingus daiktus, todėl jei apsistojate viešbutyje, iš karto išsinuomokite ir seifą, kuriame laikytumėte dalį pinigų, pasus ir kitus brangesnius daiktus.
  • Pagalvokite ar jums tikrai verta pirkti suvenyrus. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad suvenyrai yra labai pigūs, tačiau jei ilgesnės kelionės metu jūs nepraleisite progos jų pasidairyti bene kiekvienoje pamatytoje krautuvėlėje, neilgai trukus suprasite, kad jūsų kelionės biudžetas sparčiai senka. Be to, didelė dalis turistams siūlomų suvenyrų yra menkaverčiai ir prastos kokybės, todėl kur kas geriau nuo tokių pirkinių susilaikyti.